Pridať inzerát

Asistentka

Sky Group Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malé Ripňany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacmožnosť 13. platu na základe výsledkov
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna podpora konateľa a managementu
vybavovanie poštovej, mailovej a telefonickej komunikácie
organizácia pracovných ciest konateľa a managementu
organizácia meetingov s obchodnými partnermi a príprava podkladov a prezentácií
organizácia účasti spoločnosti na podujatiach v zahraničí a SR
zabezpečenie chodu recepcie a starostlivosť o reprezentatívne priestory spoločnosti
pracovné cesty v rámci SR a do zahraničia
administratívna podpora vedúceho skladu
zastupovanie vedúceho skladu v čase jeho neprítomnosti po administratívnej stránke
zabezpečovanie a objednávanie dopravy tovaru a zásielok
vybavovanie objednávok, dodacích listov, fakturácia
vypracovávanie cenových ponúk
plnenie iných povinností podľa pokynov konateľa a managementu
znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni nutná, ruský jazyk a nemecký jazyk výhodou

práca v novom a modernom prostredí
možnosť kariérneho rastu

Uchádzač pošle CV a aktuálnu fotografiu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie
samostatnosť pri riešení úloh
flexibilita, zodpovednosť, precíznosť
ochota učiť sa nové veci
ochota cestovať

Spoločnosť Sky Group Slovakia, s.r.o. sa zaoberá viacerými aktivitami v oblasti poľnohospodárskej a potravinárskej výroby. Konkrétne sa jedná o rastlinnú výrobu, skladovanie, sušenie a obchodovanie s poľnohospodárskymi komoditami, pestovanie viniča, spracovanie hrozna a výroba vína. Svoje produkty predáva v obchodných reťazcoch v rámci SR a exportuje víno na trhy v Číne, Rusku, Nemecku a Poľsku. Pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných výstav výrobcov vína a súťaží, na ktorých je víno oceňované zlatými medailami z celého sveta, ako Londýn, Paríž, Madrid, Berlín, Viedeň, súťaže v Číne, Japonsku a Rusku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sky Group Slovakia s.r.o.
Nálepkova 7122/28
921 01 Piešťany