Pridať inzerát

Back office špecialista

SKPAY, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac- mzda bude odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí a zručností; k základnej mzde ponúkame flexibilné odmeny podľa osobných výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Back office podpora pre produkty SKPAY karta, Poštová karta a iných zverených produktov spoločnosti, ktorá zahŕňa:
- denné zúčtovanie a rekonciliácia transakcií
- riešenie reklamácií
- vysporiadanie nespracovaných platieb
- spracovanie žiadostí klientov
- písomná a telefonická komunikácia s klientami – fyzické aj právnické osoby
- metodická a konzultačná podpora produktov pre zmluvných partnerov našej spoločnosti
- tvorba reportov a práca s dátami
- súčinnosť pri nastavovaní interných procesov, zadávaní a testovaní zmenových požiadaviek

- Vzdelávanie sa v oblasti platobných služieb a noviniek na trhu
- Možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch
- Teambuildingy
- Sick day
- Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
- Flexibilný pracovný čas + home office

Sídlime pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží. Termín nástupu je ideálny čím skôr. Práca je na plný úväzok s 3 mesačnou skúšobnou dobou. Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

Bankovníctvo, finančné a platobné služby
2

- samostatnosť
- iniciatíva
- spoľahlivosť a dôslednosť
- zodpovednosť
- rýchlosť

Sme etablovaná platobná a e-money inštitúcia s významnými referenciami na slovenskom trhu, licencovaná NBS, agent spoločnosti Western Union, člen kartových spoločností Masterdard a VISA.

Hlavným cieľom spoločnosti je prinášať na trh moderné a efektívne platobné produkty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 35
811 01 Bratislava