Pridať inzerát

Montážny technik

Škorík&Cisár Glass s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pasienková, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacpreplatená strava v plnej výške
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je montáž interiérového skla namieru, (sprchové kúty, sklenené kuchynské zásteny, zrkadlá, sklenené zábradlia, sklenené steny a dvere, pochôdzne sklo), zameriavanie, ľahká výroba a ďalšia práca so sklom, ako nakladanie, vykladanie a preprava. Predchádzajúca prax je výhodou, ale nie je podmienkou. Všetko čo budete potrebovať pri práci Vás radi naučíme.

Pravidelné školenia, práca v mladom a príjemnom kolektíve, príjemná atmosféra na pracovisku, zaujímavá a rýchlo sa rozvíjajúca pracovná oblasť

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku, môžte nám napísať aj pár slov o sebe. Radi sa s Vami stretneme osobne a prejdeme všetky detaily práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť, schopnosť rýchlo sa učiť a technické myslenie sú výhodou. Potrebujeme človeka, ktorý je dochvíľny a manuálna práca preňho nieje problém. Hľadáme zamestnanca z Bratislavy, prípadne z blízkeho okolia, nakoľko sa väčšina zákaziek realizuje práve v Bratislave a okolí.

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe a montáži interiérového skla na mieru. V našom portfóliu máme kuchynské zásteny, zrkadlá, sprchové kúty, sklenené zábradlia, sklenené steny a dvere. Dbáme na zákaznícky servis a našu prácu robíme profesionálne na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Rovnianková 11
851 02 Bratislava