Pridať inzerát

Operátor výroby-strojník vo výrobe olejov

ŠKOLSKÉ HOSPODÁRSTVO - BÚŠLAK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajský Klátov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,85 EUR/hod.príplatky za soboty, nedele, sviatky, nadčasy podľa platnej legislatívy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na 12-hodinové zmeny
• Práca v interiéri aj v exteriéri
• Obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení pri výrobe olejov
• Vykonávanie pravidelnej kontroly priebehu výroby a vedenie príslušných záznamov podľa požiadaviek internej dokumentácie
• Vykonávanie pravidelnej údržby zariadení podľa plánu preventívnej údržby
• Identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie
• Nastavovanie parametrov zariadení
• Starostlivosť o zverené stroje
• Upratovacie a čistiace práce na pracovisku
• Dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov
• Upozorňovanie na nedostatky týkajúce sa bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
• Vykonávanie ďalších činností, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného

zvýhodnený nákup vlastných výrobkov
darčekové poukážky
príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou slnečnicového oleja najvyššej kvality. Olej vyrábame lisovaním za studena, v bio aj konvenčnej kvalite. Medzi našich zákazníkov patria odberatelia doma aj v zahraničí. Okrem výroby slnečnicového oleja sa zaoberáme bio certifikovanou poľnohospodárskou prvovýrobou, konkrétne produkciou mlieka a poľných plodín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

268
930 21 Dunajský Klátov
www.buslakoil.sk