Pridať inzerát

Projektant strategie logistiky a inovací

ŠKODA AUTO a.s.

  • Místo práce: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání? Chcete tvořit něco krásného a užitečného? Tak přijďte podpořit náš škodovácký tým.

Co u nás budete dělat?

* Zajišťovat optimalizaci materiálových a informačních toků a uplatňovat nové trendy a metody v logistice ve spolupráci s odbornými útvary a koncernem VW
* Optimalizovat logistické náklady a logistické procesy
* Zpracovávat technická zadání
* Organizovat a provádět přejímání strojního zařízení/technologie/stavby do trvalého provozu
* Plánovat realizaci technologie, strojního zařízení nebo staveb

Co musíte znát, mít a umět?

* Vysokoškolské vzdělání (technické, ekonomické)
* NJ  nebo AJ - úroveň B1 (mírně pokročilá znalost)
* Odbornou praxi: 1-2 roky

Co od nás můžete získat?

* Moderní mezinárodní pracovní prostředí
* Práci s nejnovějšími technologiemi
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Vzdělávací kurzy a školení
* Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
* Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost výjezdů do zahraničí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Adresa společnosti

ŠKODA AUTO a.s., Účtárna kreditorů # FRK # buňka č.1
Tř. Václava Klementa 869
293 60 Mladá Boleslav
Česká republika