Pridať inzerát

R&D Engineer Škoda Auto (m/ž)

ŠKODA AUTO a.s.

  • Místo práce: tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav, Česko

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Zajímáte se o nejnovější trendy v rámci automobilového průmyslu a chcete se přímo podílet na vývoji nových vozů Škoda? Vystudovali jste VŠ se strojním/elektro/IT zaměřením či jinou technickou školu?

Ať už Vás zajímá design, konstrukce, simulace, výpočty, zkoušky či jiný typ činností v rámci automotive, rádi se s Vámi individuálně spojíme a provedeme Vás pracovními příležitostmi ve Škoda Auto!

Kde všude hledáme?

Hledáme vhodné uchazeče na pozice, které budeme otevírat v průběhu roku! Kola, podvozky, motory a jejich zástavba, interiér, exteriér, dále i konstrukce světel, asistenční a bezpečnostní systémy, zobrazovací technika ... stačí si vybrat :-) .

Pracovní náplň?

•Komunikaci technických aspektů s odděleními v rámci Škoda Auto a koncernu
•Konstrukce / návrhy komponent nebo vytváření technických zadání pro dodavatele
•Zkoušky a měření komponent a systémů automobilů
•Administrativa spojená s uvolňováním dílů

Koho hledáme?

Pozice jsou vhodné jak pro absolventy VŠ, tak zkušené techniky, kteří mají alespoň AJ nebo NJ na komunikativní úrovni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na dovolenou
Manažerský motivační program
Mobilní telefon
Nadstandardní lékařská péče
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Ubytování/příspěvek na ubytování
Firemní rekreační zařízení
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Firemní akce
13. plat
Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost si napracovat hodiny
Možnost delšího neplaceného volna
Zahraniční pracovní cesty
Vlastní organizace náplně práce
Možnost studijního volna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Adresa společnosti

ŠKODA AUTO a.s., Účtárna kreditorů # FRK # buňka č.1
Tř. Václava Klementa 869
293 60 Mladá Boleslav
Česká republika