Pridať inzerát

Příležitost pro techniky v oblasti elektro (m/ž)

ŠKODA AUTO a.s.

  • Místo práce: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozvíjejte výrobu z pohledu elektro

Výroba není jen montáž a rutinní pásová produkce. Součástí vozů je také čím dál tím víc elektroniky. Pomozte nám přizpůsobit výrobu tak, abychom mohli vyrábět opravdu chytrá vozidla – a byli také o krok napřed v oblasti elektromobility.
Zajímáte se o elektriku/elektroniku vozu, máte zkušenost s diagnostikou, programováním nebo se zajímáte například o automatizaci? Ozvěte se nám a společně se pobavíme o našich budoucích projektech. Už teď hledáme odborníky, kteří nám je pomůžou realizovat.

Co u nás budete dělat

Společně s týmem řešit elektroniku vozu na montážní lince. Od kódování a programování řídicích jednotek přes kompletní diagnostiku vozu až po odstraňování elektrických závad.
Podílet se na plánování montáže, vyhodnocovat změny v elektrice, kabelových svazcích, modulech a řídicích jednotkách. Nebo plánovat elektroniku vozu – analyzovat chyby řídicích jednotek a spolupracovat s odbornými útvary na jejich odstranění.
Věnovat se automatizaci výrobního zařízení, a to i pomocí virtuálních nástrojů.

Co musíte znát, mít a umět

Vysokoškolské vzdělání s odpovídajícím zaměřením. Tedy v oblasti elektra, mechatroniky či strojírenství.
Vaše němčina nebo angličtina by měla dosahovat aspoň komunikativní úrovně.

Co od nás můžete získat

Moderní a mezinárodní pracovní prostředí. Seznamte se s celým světem! Těšte se na kolegy nejen z Německa či Evropy, ale i mnoha dalších zemí a kontinentů.
Možnost kariérního i odborného růstu. Každý den přináší nové výzvy a vašimi týmovými kolegy budou často ti nejlepší z oboru.
Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi, ke kterým se jinde jen tak nedostanete. A taky komplexní pohled na výrobu automobilu jako takového.
Nadstandardní platové ohodnocení a pravidelné variabilní finanční bonusy. Jako poděkování za vaše úsilí.
Vzdělávací kurzy a školení. Rozvíjejte své dovednosti a znalosti, kdykoli budete mít chuť.
Výhodný pronájem a prodej vozů ŠKODA. Co takhle výlet po práci?
Pět týdnů dovolené. Abyste si mohli náležitě odpočinout.
Příspěvek na penzijní připojištění, služební mobil a notebook či dotované stravování.
Další benefity, o kterých se rádi rozpovídají naši náboráři. Nebo si o nich přečtěte tady.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Adresa společnosti

ŠKODA AUTO a.s., Účtárna kreditorů # FRK # buňka č.1
Tř. Václava Klementa 869
293 60 Mladá Boleslav
Česká republika