Pridať inzerát

Operátor výroby - lisovna (m/ž)

ŠKODA AUTO a.s.

  • Místo práce: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání? Jste zruční a pracovití? Chcete tvořit něco krásného a užitečného? Tak přijďtě podpořit náš škodovácký tým.

Co u nás budete dělat

* Odebírat výlisky z lisovacích linek ve vnuceném taktu
* Provádět optickou kontrolu kvality výtisků
* Připravovat palety pro naplnění výlisků
* Manipulovat s mechanizací lisovacího nářadí – nastrojení, odstrojení
* Provádět autonomní údržby lisovací linky
* Pracovat ve 20 směnném provozu (12 hod. směny)

* Nástup od 1.10.2021

Co musíte znát, mít a umět

* Střední odborné vzdělání s výučním listem
* Schopnost týmové práce
* Spolehlivost
* Dobrý zdravotní stav
* Praxe výhodou

Co od nás můžete získat

* Náborový příspěvek 12 000 Kč
* Roční bonus
* 13. plat
* Dotované ubytování za 1 800 Kč měsíčně
* Zajištěnou dopravu na všechny směny ze směru Tanvald, Český Dub, Jičín, Vlkov nad Lesy, Dlouhopolsko, Lysá nad Labem
* Výhodný pronájem nebo nákup vozu
* Bezúročnou zápůjčku na bydlení až 550 000 Kč
* Příspěvek na penzijní spoření 1400 Kč/měsíc
* Dotované stravování
* 5 týdnů dovolené
* Extra výhodný tarif pro volání a data nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
* Příspěvek na rekreaci a možnost využití firemních rekreačních zařízení
* Preventivní zdravotní programy, rehabilitace, očkování, lázně
* Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání a potřebná rekvalifikace
* Možnost vzdělávání a kariérního růstu
* A mnoho dalších výhod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Adresa společnosti

ŠKODA AUTO a.s., Účtárna kreditorů # FRK # buňka č.1
Tř. Václava Klementa 869
293 60 Mladá Boleslav
Česká republika