Špecialista - servis bicykle/zimný hardware plat do 2500 EUR

SKL s.r.o.

  • Miesto práce: Obchodné Centrum Dubeň, Vysokoškolákov 52, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiackonečná suma záleží na odbornosti konkrétneho uchádzača plus podiel na obrate z predaja a servisu.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaný predaj a servis v rámci sortimentu predajne Intersport s hlavným dôrazom na predaj a servis bicyklov v letnej sezóne a predaj a servis lyží, bežiek a skialponistického vybavenia v zimnej sezóne. Platová zložka je pohyblivá v závislosti od dosahovaných plánov.

- školenia, flexibilný pracovný čas, zamestnanecké zľavy, podiel na dosiahnutej tržbe z predaja a servisu bicyklov.

Informácie o výberovom konaní

ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

servis bicykla - Pokročilý
znalosť komponentov - Pokročilý
servis lyží - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

uprednostníme kandidátov s praxou pri predaji športového vybavenia poprípade s aktívnou športovou minulosťou, ale nie je to diskvalifikujúca podmienka.

SKL s.r.o. je partnerom svetovej siete INTERSPORT

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov