Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Gépbeállító

SKITUS Automotive s.r.o.

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Töltéstava, Magyarország
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 400 000 Ft/hónapműszakpótlék ( délutános, éjjeles, túlóra ) + cafetéria + havi prémium + bejárás támogatása
  • A munkába lépés időpontja: azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Termelés során felmerülő hibajavítási feladatok elvégzése
Termelési terv alapján átállások és beállítások elvégzése, előkészítése
Beállított gépek átadása a termelésnek
A termelés függvényében üzemelő gépek beállítása, kenése, üzemben tartása, felügyelete
Gépek műszaki állapotának felügyelete, együttműködés a karbantartóval

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1)

Készségek és személyes tulajdonságok

középfokú műszaki végzettség
2-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
folyamatorientált és analitikus gondolkodásmód
önálló, felelősségteljes munkavégzés a betanulás után
rugalmasság, személyes érdeklődés a munkakör, a feladatok iránt
több műszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Gépjárműiparban tevékenykedés.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott