Pridať inzerát

Hotelová gazdiná v Hoteli FIS Jasná****

SKI Koliesko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Demänovská Dolina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa výkonu a skúseností, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky podľa Zákonníku práce
  • Termín nástupu: 1.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotelová gazdiná:
- zabezpečuje poskytovanie kvalitných ubytovacích služieb v rámci štandardu triedy hotela,
- vedenie a riadenie tímu chyžných, kontrola práce chyžných
- spolupráca s recepciou,
- evidencia a inventarizácia zvereného majetku, tovaru a prostriedkov,
- priebežná kontrola vybavenosti izieb a apartmánov a funkčnosti inventáru hotela,
- zodpovedá za stav a čistotu izieb a okolia,
- dodržiavanie hygienických predpisov,
- triedenie a balenie prádla a bielizne, zabezpečenie odvozu do práčovne, mesačné inventúry,
- nahlasovanie závad

Práca v peknom prostredí, zabezpečená zamestnanecká strava, možnosť využitia hotelového wellness vo voľnom čase

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

chyžná

Počet rokov praxe

1

Pozornosť, praktické myslenie, precíznosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny štvorhviezdičkový Hotel FIS Jasná**** v Nízkych Tatrách - Jasnej, ktorý získal ocenenie za najlepší lyžiarsky butik hotel na Slovensku v rámci medzinárodnej súťaže WORLD SKI AWARDS päť krát za sebou za roky 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SKI KOLIESKO, s.r.o.
Zámocká 18
811 01 Bratislava