Pridať inzerát

Pomocná sila do kuchyne

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horná Lehota-Tále
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 710 EUR/mesiacK mzde sú vyplácané odmeny + príplatky podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a mzdové zvýhodnenie za prácu v odpoludňajších hodinách. Konečná výška mzdy závisí od pracovného výkonu, schopností a prístupu zamestnanca.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POMOCNÍK V KUCHYNI VYKONÁVA POMOCNÉ PRÁCE PRI PRÍPRAVE POTRAVÍN NA VARENIE, PRI VÝDAJI JEDÁL, OBSLUHUJE JEDNODUCHÉ KUCHYNSKÉ STROJE A ZABEZPEČUJE UDRŽIAVANIE ČISTOTY VO VŠETKÝCH PRIESTOROCH PRÍSLUŠNEJ STRAVOVACEJ PREVÁDZKY ( prípadne ubytovacej prevádzky )

Benefity pre zamestnancov:
- práca v príjemnom a priateľskom prostredí
- možnosť využívania hotelového wellness centra
- možnosť kariérneho rastu
Spoločnosť Tále a.s. je zárukou stability, istoty a pracovný pomer prebieha po celú dobu výkonu v zmysle platných zákonov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné učilište

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov