Pridať inzerát

Špecialista systémov riadenia

Skanska SK a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaca viac na základe zručností a skúseností + koncoročné odmeny na základe finančných výsledkov spoločnosti
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Špecialista systémov riadenia, ktorý by mal na starosti oblasť ochrany životného prostredia a oblasť manažérskych systémov riadenia.

Hlavné činnosti, za ktoré bude úspešný kandidát zodpovedný, sú:
- plnenie povinností v oblasti ochrany životného prostredia vyplývajúcich z legislatívnych predpisov SR (evidenčná povinnosť, ohlasovacia povinnosť, ....)
- plnenie povinností v oblasti ochrany životného prostredia vyplývajúcich z interných predpisov Skanska
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a miestnej samosprávy v oblasti ochrany ŽP (zastupovanie spoločnosti pred úradmi, vybavovanie povolení, súhlasov, rozhodnutí, ...)
- podpora a metodické vedenie zamestnancov v oblasti ochrany ŽP
- vykonávanie školení v oblasti ochrany ŽP a manažérskych systémov riadenia
- spracovanie resp. pomoc pri spracovaní interných predpisov spoločnosti
- udržiavanie zavedených a certifikovaných manažérskych systémov riadenia spoločnosti (QMS, EMS, SMS a EMAS)
- vykonávanie interných auditov systémov riadenia
- organizovanie a účasť na externých auditoch systémov riadenia
- iná práca podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

• stabilná práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
• ročné odmeny plus osobné ohodnotenie
• dovolenka navyše
• v každom polroku deň plateného voľna navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• firemný telefón aj na súkromné účely
• firemné akcie a teambuildingy
• platené voľno na dobrovoľnícke aktivity
• MultiSport karta
• tuzemské aj zahraničné vzdelávacie programy
• ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a. s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stavebné vzdelanie alebo vzdelanie oblasti environmentu
- samostatnosť, zmysel pre detail
- proaktívny prístup k práci
- technická predstavivosť
- zodpovednosť
- ochota učiť sa
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- flexibilita
- lojálnosť

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.
Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Krajná 29
821 04 Bratislava