Pridať inzerát

Asistent/ka predaja - SKANDINAVEX s.r.o.

SKANDINAVEX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šamorín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 690 - 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.05.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?

- Obsluhovanie zákazníkov a poskytovanie im informácií ohľadom vybraného tovaru
- e-mailová a telefonická komunikácia na dennej báze
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov
- Kontrolovanie stavu a množstva tovaru na regáloch v predajni
- Zaznamenávanie nákupných položiek do registračnej pokladne
- Prijímanie hotovosti a platobných kariet; vydávanie hotovosti za uskutočnený nákup
- vytvorenie cenových ponúk pre zákazníkov
- spracovanie objednávok z e-shopu
- administratívne práce
- využívanie informačných technológií
- spolupráca s partnermi z Maďarska

- bezplatné zaškolenie
- pracovná doba od 9:00 do 17:00
- bezplatné parkovanie
- garancia kariérneho rastu
- progresívny odmeňovací systém
- flexibilná pracovná doba
- prácu v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- zameranie na výsledky a riešenia
- aktívny prístup k práci
- počítačová gramotnosť – bežný užívateľ (Internet, Excell, Word, Powerpoint, Outlook)
- bezúhonnosť

História našej spoločnosti siaha do roku 2018, kedy sme sa začali zaoberať s drevom a drevenými profilmi. Čoraz vyšší dopyt po stavebnom materiály na stavbu sáun, našu spoločnosť viac menej prinútila k rozšíreniu tohto segmentu, ktorý sa však časom stal dominantou nášho obchodu.
Čoskoro, sme sa spojili so šikovnými stolármi, ktorý už v tom čase mali bohaté skúsenosti so stavbou sáun a rozvinuli sme spoluprácu s cieľom priniesť klientele najvyššiu možnú kvalitu, za veľmi férové ceny.
Sme výhradným dovozcom na Slovensku saunových obkadov, lavicových profíl a drevených produktov od svetovej značky Thermory®.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

132
930 30 Báč