Pridať inzerát

Elektrikár s nemčinou

SK Provide s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Schwandorf, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a demontáž elektrických komponentov v koľajových vozidlách.

Čítanie výrobných technických dokumentov.

Podieľanie sa na tvorbe dokumentácie zistených výsledkov na meracích a dokumentačných listoch, ako aj zápis na objednávkové doklady. (Postupné zaučenie)

Účasť na analýzach a opatreniach na zlepšenie úrovne kvality na projektoch.

Testovanie a odstraňovanie problémov pre bezpečnosť prevádzky železníc.

Pracuje sa ranná a poobedná smena (6:15 – 14:30 alebo 14:30 – 22:45).

Požadujeme Nemecký jazyk - úroveň B1 a vyššie (pracovná Nemčina)

Hodinová mzda 27,00 Eur + ubytovanie hradené nami, splatnosť faktúry 20 dní. Možnosť zálohy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Expandujúca súkromná železničná spoločnosť s dlhodobými zákazkami v Bavorsku a Sasku, Porýní-Falcku a Sársku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

elektroinštalačných prác

Počet rokov praxe

2

pracovitosť, odbornosť, dobrý zdravotný stav

Spoločnosť SK Provide s.r.o. je založená odborníkmi z oblasti strojárskej výroby a personalistiky.
V uplynulých rokoch sa naša spoločnosť vyprofilovala ako špecialista na sprostredkovanie práce pre elektrikárov, zváračov, potrubárov, CNC obrábačov kovov, montážnych pracovníkov, stavebných pracovníkov, VZV skladníkov a lakovačov hlavne do Nemecka a Rakúska, Švajčiarska
a Belgicka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov