Pridať inzerát

Executive Assistant

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie 1. mája, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacfinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Pôsobenie ako kontaktná osoba medzi vedúcimi pracovníkmi/manažérmi, zamestnancami, klientmi a inými externými partnermi.
-Správa každodenného kalendára nadriadeného, vrátane dohodovania schôdzok a určovania priorít najcitlivejších záležitostí
-Poskytovanie administratívnej pomoci, ako je písanie a úprava e-mailov, vypracovávanie poznámok a príprava oznámení (správ, prezentácií)
-Včasné a presné riadenie toku informácií
-Organizovanie stretnutí vrátane plánovania, zasielania pripomienok a v prípade potreby organizovanie občerstvenia
-Vedenie presných firemných záznamov, dokumentov a správ
vykonávanie menších účtovných a účtovníckych povinností
-Koordinácia cestovných záležitostí (domácich aj zahraničných) a vytváranie plánov ciest
-Používanie rôznych softvérov vrátane textového editora, tabuliek a prezentačného softvéru na prípravu správ a/alebo špeciálnych projektov
-Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
-Príprava a sumarizácia účtovných dokladov pre ekonomické oddelenie
-Vypracovávanie podkladov k služobným cestám
-Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest
-Iné úlohy na podporu manažérov a členov tímu

- MultiSport karta,
- rôzne teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- priestor na sebarealizáciu a odborný rast

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

- dobré komunikačné a reprezentačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- dobrý time management
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- zodpovednosť za vykonanú prácu
- zmysel pre detail
- AKTÍVNY VODIČ
-ANGLICKÝ JAZYK C1-PODMIENKOU
-RUSKÝ JAZYK-VEĽKOU VÝHODOU

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Sládok
E-mail: poslať životopis