Pridať inzerát

Technológ (s programovaním CNC)

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovec 598/75, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac- poskytovanie pohyblivej zložky mzdy za odpracované hodiny do výšky 200€/brutto mesačne - poskytovanie mimoriadnych odmien nad rámec zmluvne dohodnutých
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Technologická príprava strojárskej výroby z hľadiska navrhovania technologických
postupov, technického normovania jednotlivých operácií, usporiadania strojov a
prípravkov, toku materiálu, nadväznosti pracovísk, a ostatných technických
podmienok.
- Nastavenie technologického procesu prostredníctvom programovania CNC
strojov.
- Tvorba a archivácia technickej dokumentácie.
- Realizácia technologického nastavenia výroby, toku materiálu, nadväznosti
pracovísk a ostatných technických podmienok.
- Navrhovanie technických prostriedkov a ich počtu, druhu a typu strojov a
strojného zariadenia pre výrobu na základe stanoveného postupu výroby
- Vypracovávanie technologických predpisov, kapacitných noriem a podkladov pre
cenové kalkulácie.
- Realizácia technického normovania jednotlivých operácií podľa príslušných
platných pravidiel.
- Preverovanie oprávnenosti požadovaných zmien technologických postupov pre
CNC stroje vrátane zmien vyplývajúcich zo zlepšovacích návrhov alebo iných
technicko-organizačných opatrení.
- Overovanie nových postupov výroby, spolupráca na realizácii technologických
zmien a inovačných aktivít.

- práca v stabilnom prostredí v oblasti vodnej energetiky
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- pružný pracovný čas
- pracovná zmluva na neurčitý čas
- zaujímavá tvorivá práca
- firemné akcie (večierky, teambuilding)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaš aktuálny CV na e-mail: zuzana.masarikova@stmpower.eu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Cito Digital - základy
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii min. 3 roky

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúca prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 3 roky
- skúsenosť s programovaním CNC vítaná
- znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok
- zameranie na rýchlosť a ekonomickosť výroby s ohľadom na
požadovanú kvalitu výrobkov

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lieskovec 598/75
018 41 Dubnica nad Váhom