Pridať inzerát

Finančný manažér projektu

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta
  • Termín nástupu: 01.06.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Finančné riadenie projektu
- Analýza a kontrola finančných ukazovateľov za projekt
- Plánovanie finančných výdavkov
- Kontrola a vyhodnocovanie finančného plánu
- Nákladový kontroling na úrovni projektu a zákaziek
- Riadenie cash flow projektu (dodržiavanie a kontrola)
- Príprava podkladov pre finančné inštitúcie a dotačné agentúry
- Komunikácia s finančnými inštitúciami, úradmi a dotačnými agentúrami
- Príprava podkladov pre účtovníctvo a kontrola účtovania v zmysle účtovných postupov a smerníc spoločnosti
- Kontrola evidencie nákladov v súlade s dotačnými schémami
- Kontrola evidencie zamestnancov v súlade s dotačnými schémami
- Príprava finančných podkladov pre žiadosti o platbu a monitoring projektov
- Evidencia majetku, záložných práv, poistných zmlúv
- Reporting a komunikácia s riaditeľom projektu a finančným riaditeľom spoločnosti
- Komunikácia a spolupráca so špecialistom na verejné obstarávanie

- MultiSport karta
- teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok
- priestor na sebarealizáciu a odborný rast
- možnosť participovať na organizácii zaujímavých projektov v oblasti energetiky
- home-office

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v anglickom jazyku na e-mail: denisa.torda@skpe.eu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.5.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

podnikové financie, účtovníctvo, finančný manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

finančný manažér
5

- Min. 5 roky skúseností na obdobnej pracovnej pozícii (výhodou je skúsenosť z výrobnej spoločnosti),
- Skúsenosť s finančným riadením projektu s nenávratným finančným príspevkom je výhodou,
- Organizačné a komunikačné zručnosti, analytické myslenie,
- Precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita,
- Schopnosť riadiť a motivovať tím ľudí,
- Znalosť manažérskeho účtovníctva,
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny,
- Odolnosť voči stresu,
- Zmysel pre detail

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie 1.mája 18
81106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Torda
E-mail: poslať životopis