Pridať inzerát

HR špecialista (energetická skupina)

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

  • Miesto práce: Námestie 1. mája 18, 811 06 Bratislava, Bratislava I
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do energetickej skupiny, ktorá má centrálu v Bratislave a niekoľko divízií v rámci Slovenska by sme aktuálne potrebovali posilniť a rozšíriť HR oddelenie o šikovného, proaktívneho, spoľahlivého, nebojácneho a pozitívne naladeného HR kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedný/á za:

- manažovanie celého výberového procesu (cez inzerciu, aktívne hľadanie kandidátov - LinkedIn, profesia, Facebook, instagram, realizácia osobných/video pohovorov, manažovanie nástupu a potrebných vstupných školení),
- úzku spoluprácu so mzdovými účtovníčkami, s personalistami jednotlivých spoločností a manažérmi jednotlivých divízií pri zadávaní pozícii pre vyhľadávanie,
- riadenie on/off boardingu zamestnanca,
- prípravu pracovno-právnej dokumentácie pre novo nastúpeného zamestnanca, prípravu výstupných dokumentov pre odchádzajúceho zamestnanca, príprava dodatkov k PZ,
- spracovanie dochádzky zamestnancov, príprava podkladov k výplatám pre mzdovú účtovníčku,
- GDPR agenda,
- participácia na tvorbe a implementácii interných smerníc a predpisov za jednotlivé spoločnosti v skupine,
- spolupráca so strednými a vysokými školami, úradom práce,
- rozličné administratívne práce, ktoré úzko súvisia s HR agendou,
- pravidelný reporting.

- MultiSport karta,
- motivujúci systém finančného ohodnotenia,
- rôzne teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- priestor pre sebarealizáciu a odborný rast,
- príležitosť participovať na zaujímavých HR projektoch - u nás sa nudiť zaručene nebudeš :)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom, alebo anglickom jazyku na e-mail: denisa.torda@skpe.eu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia/ľudské zdroje a personálny manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

HR špecialista/HR Generalist
3

- Predchádzajúca skúsenosť na internom HR oddelení min. 3 roky (HR Specialist, HR Generalist),
- Znalosť Zákonníka práce,
- Aktívna znalosť anglického jazyka - min. úroveň B2, znalosť ruského jazyka veľkou výhodou,
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- Samostatnosť, vytrvalosť, flexibilita, orientácia na cieľ a výsledky, dôslednosť,
- Iniciatíva, kreativita, schopnosť analyzovať a implementovať nové trendy a riešenie v oblasti HR,
- Aktívny šofér - ochota pravidelne cestovať v rámci Slovenska, cca 30% (TT, NR, TN, MT).

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lieskovec 598/75
018 41 Dubnica nad Váhom