Pridať inzerát

Nákupca

SK-CONT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hadovce, Komárno-Hadovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 EUR + prémie 15% = 1495 EUR Mzdová ponuka v závislosti od zručností a pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:
- operatívny nákup,
- objednávanie materiálu na základe cenových ponúk a dopytu
- komunikácia a obchodovanie so súčasnými dodávateľmi
- vyhľadávanie nových nákupných zdrojov a nových dodávateľov
- vyhodnocovanie cenových ponúk
- vyjednávanie obchodných podmienok
- práca v MRP+ERP systéme a databázach spojených s nákupom (evidencia a aktualizácia kmeňových údajov materiálov a dodávateľov, evidencia nákupných objednávok, príjem tovarov a služieb, evidencia faktúr)
- P2P: spracovanie žiadaniek, vytváranie objednávok, príjem, kontrola faktúr
- organizovanie prepravy, spolupráca so špedičnými firmami
- úzka spolupráca s internými zákazníkmi – žiadateľmi
- sledovanie skladových zásob a riešenie vzniknutých problémov
- vypracovávanie a analýzy nákupných štatistík

Spoločnosť SK-CONT s.r.o. ponúka:
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu
- moderné pracovné podmienky v zrenovovanej klimatizovanej administratívnej
budove
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy
- zabezpečenie závodného stravovania s minimálnym príspevkom zamestnanca
- príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa)

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov o pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Teams - pokročilý
Infor LN (príp. iný ERP systém) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikačné zručnosti
- vyjednávacie schopnosti
- obchodné zručnosti
- analytické myslenie
- znalosť obstarávacieho procesu
- schopnosť orientovať sa na trhu
- schopnosť práce s katalógmi a databázami dodávateľov
- znalosti špecifikácie a jej významu pri nákupe a obstarávaní
- proaktívny prístup
- záujem o nové poznatky a ochota učiť sa
- zvládanie stresových situácií
- schopnosť tímovej práce
- dôslednosť, precíznosť a presnosť pri administrácii nákupu
- trestná bezúhonnosť a dodržiavanie etických princípov (prijímanie darov, konflikt záujmov)

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu LKW Walter so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hadovce 219
945 01 Komárno