Pridať inzerát

Operátor výroby

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malý Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 4,55 EUR/hod.po zapracovaní až do 5,33 €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobných zariadení v rámci výrobných liniek.
Manipulačné a montážne práce na výrobnej linke.
Testovanie, vizuálna kontrola a balenie.
Práca v trojzmennej prevádzke

Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.
Pravidelné mesačné vyplácanie mzdy.
13. plat vo výške priemernej hrubej mzdy.
Variabilné zložky mzdy - individuálne a kolektívne odmeny.
Možnosť profesijného a odborného rastu, možnosť postupu do vyššej mzdovej triedy.
Stravné lístky vo výške nad rámec zákona, vianočná odmena.
Celý rad ďalších zamestnaneckých benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stredoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania výhodou.
Prax s obsluhou výrobných zariadení výhodou.
Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, manuálna zručnosť, precíznosť.
Zdravotná spôsobilosť.
V prípade potreby, ochota pracovať nadčas.

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ul. Sušiny 162/5
990 01 Malý Krtíš