Pridať inzerát

Teamleader do Automotive

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 321 EUR/mesiacZákladná mzda 1321 eur + bonusy do výšky 253 eur.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zamestnancov výroby na pridelenej smene, s cieľom zabezpečiť produkciu výrobkov alebo komponentov
- riadenie a kontrola operatorov (vykon/kvalita) s dorazom ci vykonavaju cinnosti podla pracovneho postupu
- spolupraca s vymenarmi pri planovani vymien foriem + kontrola liniek po vymeneme foriem
- kontrola dodziavania discipliny na pracovisku (prichody, odchody z pracoviska, kontrola fajcenia mimo prestavok, jedlo na pracovisku,.....
- kontrola 5S na pracovisku a odstranovanie nájdených nedostatkov
- nastavovanie lisov
- vykonávanie pomocných operácií v stanovenom čase a v požadovanej kvalite
- zodpovednosť za aktuálnu dokumentáciu na výrobných linkách
- riadenie objemu a kvality výroby podľa výrobného plánu, včasného a kvalitného vykonávania prác (vyhotovenie bezchybných výrobkov v požadovanom čase a množstve)
- odstránenie prvotnej poruchy na vstrekolise, vyhodnotenie závažnosti poruchy a v prípade závažnejšej poruchy kontaktovanie príslušného oddelenia.

- vlastná podniková jedáleň so širšou ponukou obedov a výrazne dotovanými cenami
- autobusová doprava
- bezplatné právne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- aspoň 1 rok riadiacej praxe, skúsenosť s riadením väčšieho tímu ľudí a s nastavovaním lisov
- skúsenosti s obsluhou strojných zariadení, práca vo výrobnej sfére
- technická a organizačná zdatnosť
- zodpovednosť, flexibilita
- schopnosť riešiť konfliktné situácie
- znalosť zásad práce s chemickými látkami, bezpečnostných zásad v prípade zasiahnutia chemickými látkami
- ochota vzdelávať sa, odovzdávať vedomosti a skúsenosti ďalej

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. Náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov