Pridať inzerát

Nákupca (aj juniorský profil)

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta + kvartálne prémie a rôzne bonusy a benefity spoločnosti
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného nákupcu do automotive závodu v Malackách.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:

- Objednávanie materiálu, nástrojov, príslušenstva, služieb, OOPP, náhradných dielov pre RHB látky (náhradné časti pre údržbu a sériovú produkciu) a investícií.
- Zlepšovanie dodávateľských podmienok. (Cena, bonusy, skonto, dodacie lehoty).
- Kontinuálne vyhľadávanie nových dodávateľov a monitorovanie trhu, vypracovávanie analýz a prehľadov nových potenciálnych dodávateľov vo zverenom segmente.
- Príprava a vyhodnocovanie cenových ponúk.
- Spoluúčasť pri príprave zmlúv a dohôd.
- Spolupráca pri identifikácii kľúčových potrieb firmy s inými oddeleniami, špeciálne s logistikou.
- Spoluzodpovednosť pri vyhodnocovaní lokálnych dodávateľov.
- Projektová spolupráca pri redukcii zásob, nákladov spoločnosti a optimalizácii procesov.
- Aktívna spolupráca pri projektovom a sériovom nákupe v prípade potreby.
- Aktívne používanie SAP, SRM systému.

- kvartálne zamestnanecké prémie na základe plnenia stanovených kritérií
- možnosť vzdelávania sa na základe vlastných preferencií (jazykové, odborné)
- vlastná podniková jedáleň so širšou ponukou obedov a výrazne dotovanými cenami
- možnosť stať sa členom významnej medzinárodnej holdingovej skupiny
- možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. Náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov