Pridať inzerát

Operátor/ka výroby

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 15, 901 01 Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 815 EUR/mesiac+ bonusy do výšky 253 €
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov na rôzne výrobné pozície.
Náplň práce:
- opracovanie prestrekov a lepu na výliskoch pomocou špeciálneho nožíka, dočistenie produktu
- nanášanie lepidla na surové sklo
- nasádzanie a montáž líšt a iných konfekčných doplnkov na opracovanom produkte
- dokončovacie práce na výrobku v súvislosti s pracovným postupom pre daný projekt
- kontrola výrobkov
Náplň práce závisí od konkrétnej pozície, na ktorú by bol kandidát vybraný.

- zamestnanecká doprava
- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca mesiaca
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na mail alebo nižšie uvedenú adresu, prípadne sa kontaktujte telefonicky.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- technická zdatnosť
- manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre detaily, dobrý zrak
- práca vo výrobnej sfére - automobil. priemysel výhodou
- práca v 2/3 zmennej prevádzke (závisí od konkrétneho projektu)

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. Náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov