Disponent výrobnej logistiky/Material and Production Planner

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 260 - 1 600 EUR/mesiacod 1260€ podľa pracovných skúseností + kvartálne prémie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste rozvíjať svoje schopnosti, zručnosti, šikovnosť a získať vedomosti z medzinárodného prostredia spoločnosti Sisecam? Pridajte sa do nášho tímu!

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á by nás podporil na oddelení logistiky.

Náplň práce:

- Vypracovávanie hlavných plánov výroby s cieľom zabezpečiť včasnú výrobu a dodanie zákazníkom
- Plánovanie výrobného procesu na základe objednávok, vypočítavanie výrobných kapacít.
- Vypracovávanie denných, týždenných a mesačných plánov výroby, upravovanie plánov výroby podľa požiadaviek zákazníka
- Sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby
- Monitorovanie a kontrola skladových zásob, návrh výšky skladových zásob
- Zabezpečovanie expedície hotových výrobkov
- Spravovanie dát v ERP systéme, zaznamenávanie materiálu a výrobných dielov pre nové a realizované projekty.
- Komunikácia so zákazníkom a dodávateľom

- kvartálne prémie
- jazykové kurzy
- zamestnanecká doprava
- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca mesiaca
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo
- firemné akcie

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistické, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax vo výrobnej spoločnosti v oblasti dispozície a logistiky min. 1 rok - Automotive výhodou
Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
Nutná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, znalosť nemeckého, prípadne ďalšieho cudzieho jazyka výhodou

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis