Pridať inzerát

Obchodno-technický zástupca

SINCLAIR Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda bude stanovená dohodu podľa znalostí uchádzača. K základnej zložke mzdy je zamestnancom vyplácané osobné ohodnotenie a provízie z predaja.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie obchodných možností v oblasti LED osvetlenia
- aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
- udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov
- analýza potrieb zákazníkov, zabezpečenie vypracovania projektov osvetlenia
- technická podpora, návrhy technických riešení
- pravidelné cestovanie - obchodné stretnutia

- práca v stabilnej úspešnej spoločnosti
- mesačné odmeny podľa náročnosti vykonanej práce
- služobné auto
- mobilný telefón
- firemné jazykové kurzy
- zvýhodnený zamestnanecký nákup výrobkov SINCLAIR
- elektronické jedálne kupóny
- MultiSport karta
- príspevok na poistenie zamestnanca za škodu spôsobenú pri výkone povolania
- firemné akcie platené zamestnávateľom
- Home office

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Životopis zašlite prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie výhodou

Vodičský preukaz

B

- aktívna a samostatná osobnosť s obchodníckym duchom
- technické myslenie, schopnosť rýchlej orientácie v technických produktoch
- prax v oblasti svetelných technológií výhodou

Autorizovaný distribútor značky SINCLAIR pre Slovenskú republiku a Maďarsko.
SINCLAIR CORPORATION LTD. sa sústreďuje na produktovú oblasť klimatizačnej techniky, tepelných čerpadiel a LED osvetlenia. Hlavným cieľom značky SINCLAIR je priniesť pohodlie do života ľudí našej modrej planéty a zároveň chrániť životné prostredie. Vďaka veľkej pozornosti venovanej výskumu, vývoju, výrobe a testovaniu výrobkov dosiahli výrobky SINCLAIR vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti. Predajná a popredajná podpora je ďalšou našou prioritou.

Adresa spoločnosti

Technická 2
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov