Špecialista na tvorbu finančných plánov / Finančný špecialista

SIMPLEA FINANCIAL SERVICES, s.r.o.

  • Miesto práce: Mierová 83, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacTPP: 1100EUR Brutto + odmeny vo výške cca 500EUR, každý kvartál prehodnotenie mzdových podmienok Možnosť kariérneho rastu Živnosť: 1500EUR fixný plat + odmeny vo výške cca 500EUR, každý kvartál prehodnotenie mzdových podmienok Možnosť kariérneho rastu
  • Termín nástupu: 01.09.2022/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza potrieb a prianí klienta, tvorba a návrh vhodného riešenia pre klienta vo forme finančného plánu.
Poskytovanie komplexných finančných služieb existujúcim aj novým klientom.
Starostlivosť o vlastných klientov.
Vzdelávanie v oblasti finančného trhu. Cieľom je stať sa odborníkom vo všetkých segmentoch finančného trhu – Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Investícia a Úvery.
Pre zamestnancov je však pripravený tím odborníkov v jednotlivých segmentoch, ktorý sú pripravený kedykoľvek pomôcť s jednotlivými prípadmi.

Fixná časť príjmu + nadštandardné odmeny (cca 500EUR).
Možnosť kariérneho rastu. Rastúce platové ohodnotenie + bonusy mesačné a kvartálne.
Možnosť získavania následných provízií.
Unikátny a rýchlo sa rozvíjajúci projekt s možnosťou sebarealizácie.
V prípade zodpovedného prístupu určitá časová flexibilita, príp. práca z domu.
Príjemný kolektív, ľudský a otvorený prístup ku zamestnancom.
Moderné pracovné prostredie.
Škála zamestnaneckých benefitov v oblasti vzdelávania a firemných akcií, víkendových či viacdenných poznávacích ciest.
Možnosť získania vlastného asistenta/tku.
Sme plne digitalizovaní a odpadá tak papierová agenda.
Nepracujeme s hotovosťou, naša banka bude plne digitalizovaná (cashless).

Chceš prácu, v ktorej si bez ohľadu na krízu a pandémiu zarobíš stabilné peniaze? Dáva Ti zmysel pomáhať ľuďom vo svojom okolí? Chceš mať pod kontrolou svoje peniaze a naučiť to aj klientov? Pridaj sa k nám.

Do našich lokálnych pobočiek vyberáme šikovných ľudí s chuťou učiť a rozvíjať sa. Či už si na začiatku svojej kariéry, alebo skúsený špecialista - naša ponuka je práve pre Teba. Žiadne tlačenie na mesačné plány či predávanie nepotrebných produktov.

Sme súčasťou českej finančnej skupiny Partners, ktorá má vlastnú sieť pobočiek, poisťovňu, investičnú a dôchodkovú spoločnosť. Finalizuje sa veľký projekt novej fintechovej banky. Na našich pobočkách máme pohodovú rodinnú atmosféru, všetci sa dobre poznáme a fungujeme ako tím. Svoju prácu máme radi, robíme ju s nadšením, zodpovedne a profesionálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby alebo sofistikované služby poskytované klientom v inej oblasti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš vzdelanie minimálne s maturitou a čistý register trestov.
Baví ťa komunikovať s ľuďmi, máš organizačné zručnosti a taktiež pozitívne myslenie.
Si bojovník, nevzdávaš sa pri prvom neúspechu.
Máš užívateľskú znalosť práce s PC a internetom.
Zodpovedný a proklientský prístup.

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň ponúkame skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov