Pridať inzerát

Administratívna podpora pre právne oddelenie

SIMPLEA FINANCIAL SERVICES, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava IV, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nájomných a podnájomných zmlúv k nebytovým priestorom
Príprava úverových zmlúv
Príprava zabezpečujúcich dokumentov k úverovým zmluvám
Správa nájomných a podnájomných zmlúv, zabezpečenie procesu ich uzatvárania
Evidencia, uchovávanie, archivácia
Pripomienkovanie rôznych typov obchodných zmlúv
Sledovanie zmien právnych predpisov
Administratívne práce súvisiace s právnou agendou spoločnosti

Práca na dohodu/brigáda
Pracovnú dobu prispôsobíme tvojim možnostiam
Unikátny a rýchlo sa rozvíjajúci projekt
Moderné pracovné prostredie
V prípade, že budeš mať záujem byť súčasťou nášho tímu aj po škole a my budeme s tebou spokojní, radi sa dohodneme na budúcej spolupráci

Na našu centrálu v Bratislave vyberáme šikovných ľudí s chuťou učiť a rozvíjať sa. Ak máš už počas štúdia chuť rozbehnúť svoju kariéru - naša ponuka je práve pre Teba! Budeš pravá ruka nášho právneho oddelenia, preto je dôležité, aby si bol/a zodpovedný/á a aby sa na teba dalo spoľahnúť. Počítame s tým, že nevieš všetko, ale čakáme, že ťa právo baví a že máš chuť sa niečo nové naučiť.
Počítame s tým, že budeš zo dňa na deň lepší/lepšia až nás všetkých nakoniec strčíš do vačku.
Aj keď ide o právne oddelenie, tak zmysel pre humor je pre nás dôležitý.

Sme súčasťou českej finančnej skupiny Partners, ktorá má vlastnú sieť pobočiek, vlastnú poisťovňu, investičnú a dôchodkovú spoločnosť. Štartuje taktiež veľký projekt novej fintechovej banky. Všetci sa dobre poznáme a fungujeme ako tím. Svoju prácu máme radi, robíme ju s nadšením, zodpovedne a profesionálne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si absolvent VŠ v právnom odbore
Baví ťa komunikovať s ľuďmi
Samostatnosť a schopnosť organizovať svoju prácu
Príjemné vystupovanie
Si bojovník, nevzdávaš sa pri prvom neúspechu
Máš užívateľskú znalosť práce s PC a internetom
Pozitívny a zodpovedný prístup k práci

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň ponúkame skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov