Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre Maďarsko a juh EÚ

SIMOP SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 4 000 EUR/mesiacFixná mzda 1000 Eur brutto, plus 1% až 2% z predaja, plus bonus pri získaní nového zákazníka
  • Termín nástupu: Január 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zháňanie nových zákazníkov.
Prezentácia a odborný predaj produktov spoločnosti v oblasti vôd na území Maďarska a juhu EÚ.
Analýza zákazníckych potrieb v oblasti technológií na úpravu odpadovych vôd (žumpa, lapač ropnych látok, lapač tukov, vodomerná šachta, zadlaždovacie poklopy, prečerpavacia stanica)
Možnosť kariérneho postupu na pozíciu obchodného riaditeľa pre strednú Európu.

Služobné auto, mobilný telefón, notebook, zaujímavý bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

-skúsenosť v odbore vôd a vodného hospodárstva je veľkou výhodou
-podmienkou je prax v oblasti predaja v stavebninách
-podmienkou je ovládanie maďarského jazyka

Pobočka medzinárodnej spoločnosti zameraná na výrobu a predaj čističiek odpadových vôd, lapačov tukov, prečerpávacích staníc, odpadových systémov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov