Pridať inzerát

Umývač/ka - pomocná sila do kuchyne/800€ brutto

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mladoboleslavská 5, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dodržiavanie čistoty na pracovisku,
- Umývanie, čistenie v kuchyni,
- Pomocné práce pri čistení zeleniny a pod.

- 50% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
- 25% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
- Zamestnanec + 1 sa môže zúčastniť našich koncertov https://www.palacearthotel.sk/sk/podujatia-kalendar-podujati/
- Masáž zdarma pre zamestnanca - 1x štvrťročne v Palace hotel Pezinok
- 20% zľava zo štandardného cenníka Zámockého vinárstva
- 100 % zľava na prehliadku zámku a galérie skla pre zamestnanca + 1
- Ak sa staneš zamestnancom mesiaca, získaš 50 EUR netto k mzde
- Ak sa staneš zamestnancom roka získaš voucher na ubytovanie v hoteloch na Slovensku
- House experience- 1x za rok môže zamestnanec využiť 1 noc u nás na zámku s rodinným príslušníkom zadarmo

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti automaticky posielate súhlas so spracovaním osobných údajov.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Priateľské, príjemné vystupovanie, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč
• pracuje sa 12 h zmeny, krátky dlhý týždeň

Šimák Zámok Pezinok vďaka stredovekej nádhere je výbornou voľbou.
Palace hotel Pezinok patrí medzi TOP 10 zamestnavatelov na Slovensku v kategorii cestovný ruch.
Súčasťou zámku je PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde, ktorý ponúka grófsku atmosféru i exkluzívne ubytovacie služby v 48 izbách, vrátane apartmánov, s kapacitou 120 lôžok.
Blízko z každej strany a priamo v centre mesta Pezinok. Má veľkolepý vstup, tiché zázemie i dostatočné parkovisko. obklopený je mestským parkom so stromami, rybníkom a živými pávmi. Poskytuje variabilné priestory, kulinárske špeciality, kvalitnú vinotéku Zámockého vinárstva a elegantný, veľkoryso zariadený hotel.