Pridať inzerát

Raňajkový čašník na zámku

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mladoboleslavská 5, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacNadčasy preplácané, vikendy sviatky preplácané podľa zákona. Plat je oficiálne priznaný.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ranné vtáča? Miluješ vôňu pečiva? Vyhovuje Ti pracovná doba od rána do poobedia?Chcel by si pracovať na raňajkách v najlepšej hotelovej reštaurácii roka?

• Obsluha hostí počas raňajok
• Dodržiavanie hotelových štandardov
• Vynikajúca znalosť jedál a nápojov ponúkaných v strediskách F & B
• Aktívny servis podľa požiadaviek hosťa
• Príprava a obsluha nápojov v súlade s hotelovými štandardmi
• Účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu
. Príprava raňajkového bufetu
. Príprava kávy a teplých nápojov
. Práca len v ranných hodinách( aj počas vikendov)

. Šimák zámok Pezinok bol v roku 2022 ocenený v TOP 10 zamestnavateľov v kategórii Cestovný ruch, gastro,hotelierstvo.
• Práca v atraktívnom prostredí historického zámku
• Práca vo flexibilnom, mladom a priateľskom kolektíve
- Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: welnes a masáže pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
-Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: ubytovanie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: kultúrne prehliadky zámku pre zamestnancov a rodinných príslušníkov zdarma
- Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: v reštaurácii Pálfy a Zámocká viecha pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• Zamestnanec mesiaca a roka - voucher v sieti Historické hotely Slovenska
• Zamestnanecká strava
. pracovna doba maximalne do 15:00 hodiny

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je pre hotelovú reštauráciu Pálffy.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti automaticky posielate súhlas so spracovaním osobných údajov.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Priateľské, príjemné vystupovanie, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, ovládanie práce s registračnou pokladňou, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč.

Šimák Zámok Pezinok vďaka stredovekej nádhere je výbornou voľbou.
Palace hotel Pezinok patrí medzi TOP 10 zamestnavatelov na Slovensku v kategorii cestovný ruch.
Súčasťou zámku je PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde, ktorý ponúka grófsku atmosféru i exkluzívne ubytovacie služby v 48 izbách, vrátane apartmánov, s kapacitou 120 lôžok.
Blízko z každej strany a priamo v centre mesta Pezinok. Má veľkolepý vstup, tiché zázemie i dostatočné parkovisko. obklopený je mestským parkom so stromami, rybníkom a živými pávmi. Poskytuje variabilné priestory, kulinárske špeciality, kvalitnú vinotéku Zámockého vinárstva a elegantný, veľkoryso zariadený hotel.