Pridať inzerát

Údržbár

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mladoboleslavská 5, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPRIZNANA CELA MZDA NA MZDOVEJ PASKE Na dohodu 4,5€/1h/brutto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úzka spolupráca s hlavným údržbárom.
Zabezpečenie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu zámku.
Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení.
Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
Optimalizovanie chodu zámku, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
Starostlivosť o fontátnu.
Dodržiavanie čistoty v okolí zámku.
Krátky, dlhý týždeň

• Práca v atraktívnom prostredí historického zámku
• Práca vo flexibilnom, mladom a priateľskom kolektíve
- Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: welnes a masáže pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
-Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: ubytovanie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: kultúrne prehliadky zámku pre zamestnancov a rodinných príslušníkov zdarma
- Zľavy na zámku Šimák zámok Pezinok: v reštaurácii Pálfy a Zámocká viecha pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• zamestnanec mesiaca a roka voucher v sieti Historické hotely Slovenskastnanecká strava

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti automaticky posielate súhlas so spracovaním osobných údajov.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

Vodičský preukaz

B

• Priateľské, príjemné vystupovanie, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč.

Šimák Zámok Pezinok vďaka stredovekej nádhere je výbornou voľbou. Súčasťou zámku je PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde, ktorý ponúka grófsku atmosféru i exkluzívne ubytovacie služby v 48 izbách, vrátane apartmánov, s kapacitou 120 lôžok.
Blízko z každej strany a priamo v centre mesta Pezinok. Má veľkolepý vstup, tiché zázemie i dostatočné parkovisko. obklopený je mestským parkom so stromami, rybníkom a živými pávmi. Poskytuje variabilné priestory, kulinárske špeciality, kvalitnú vinotéku Zámockého vinárstva a elegantný, veľkoryso zariadený hotel.