Pridať inzerát

Mzdový účtovník / mzdová účtovníčka

SIMACEK Facility SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kremnička 3, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
- pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
- spracovanie a vedenie komplexnej personálno-mzdovej agendy v súlade s pracovnoprávnymi predpismi
- spracovanie a kontrola dochádzky, spracovanie miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
- komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania ...)
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov ...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- dôslednosť
- samostatnosť
- znalosť systému WISP výhodou

Sme jednou z popredných profesionálnych upratovacích spoločností s pôsobnosťou v celej SR. Okrem denného a špeciálneho upratovania ponúkame aj úpravy exteriérov a služby facility managementu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov