Pridať inzerát

Plánovač výroby a materiálu

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.

  • Miesto práce: Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s., Slovanská, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ 13. a 14. mzda v 100 % výške dohodnutej mzdy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánuje výrobný proces na základe obdržaných objednávok, vypočítava výrobné kapacity,
- vytvára výrobné zákazky, sleduje a ukončuje ich v systéme SAP,
- zabezpečuje plynulý chod výrobného procesu podľa plánu výroby,
- robí operatívne korekcie výrobného plánu na dosiahnutie splnenia plánu,
- vyhodnocuje plnenia denného a týždenného plánu výroby,
- pravidelne reportuje - spracováva report otvorených výrobných zákaziek, distribuuje report a následne kontroluje termíny otvorených výrobných zákaziek,
- sleduje materiálový tok,
- komunikuje a aktívne sa kontaktuje s oddelením predaja, nákupu, skladov a výroby.

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- bohatý sociálny program (príspevky na športové, kultúrne podujatia, teambuildingy, Mikulášsky a vianočný večierok, vitamínové balíčky)
- zabezpečenie stravovania priamo v spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti vyrábajúca obaly pre potravinársky a chemický priemysel v celej Európe

Ak Vás pozícia zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Váš životopis si dôsledne preštudujeme. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP Production Planning (PP) - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, dôslednosť, zameraný na detail,
ústretovosť, komunikatívnosť,

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje viac ako 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má už viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silgan-praca.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov