Pridať inzerát

Účtovný a finančný referent

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzda záleží od praxe, skúseností uchádzača, v prepočte s 13. a 14. platom 1400 €/mes.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti podľa slovenskej legislatívy
zabezpečenie včasného a riadneho účtovania došlých faktúr, bankových výpisov, príjmových a výdavkových pokladničných dokladov a cestovných príkazov
evidencia zverených účtovných dokladov
vypracovanie účtovných uzávierok
spracovanie DPH, kontrolného a súhrnného výkazu
vedenie pokladne
príprava platobných príkazov, realizácia platobného styku, komunikácia s bankami
vypracovanie výkazov pre štatistický úrad
komunikácia s poisťovňou zabezpečujúcou poistenie pohľadávok
vykonanie SOX kontrol
príprava podkladov pre reporting
príprava podkladov pre audit, komunikácia s členmi auditorského teamu

13. a 14. plat každý vo výške dohodnutej mzdy
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
bohatý sociálny program

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať e-mailom. Vás životopis pozorne prečítame a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť a precíznosť

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silganmp.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovanská 1417/18
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
E-mail: poslať životopis