Kontrolór kvality vo výrobe káblovych zväzkov - dvojzmenná prevádzka

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 14, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 899 EUR/mesiacMzda od 818 EUR (základná mzda + príplatok 20 % za druhú zmenu) + výrobný výkonnostný bonus max. do výšky 20% + stravné lístky + DDS. Základná mzda od 818 EUR v hrubom v závislosti od skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kontrolu kvality podľa interných dokumentov a výkresov
- Medzioperačná kontrola kvality výrobkov vo výrobe
- Vizuálna kontrola hotových výrobkov
- Vstupná kontrola materiálov
- Vedenie záznamov a dokumentácie o realizovaných kontrolách kvality, hlásenie chýb a nezhodných výrobkov
- Dodržiavanie predpisov BOZP

Čo Vám vieme poskytnúť?
- stabilná rastúca spoločnosť s dlhodobou históriou (práca aj počas COVID bez prerušenia)
- každoročné zvyšovanie miezd, sledovanie miezd v dekádach a ich ďalšie zvyšovanie
- práca na plný úväzok do kmeňového stavu
- 5 dňový pracovný režim (pondelok - piatok), na 2 zmeny: 6.00-14.15, 14.15-22.30
- NADČASY - možné nadčasy v sobotu, nadčasy vyplácané podľa Zákonníka práce, mimoriadne nadčasy sú riešené individuálne
- STRAVNÉ LÍSTKY - stravné lístky vo výške 5,10 Eur
- MESAČNÉ BONUSY (výrobný bonus do výšky 20% zo základnej mzdy)
- PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške 2,5 % - 3% z hrubej mzdy
- NÁHRADNÉ VOĽNO - možnosť čerpania si v rámci pracovného konta
- PRÍSPEVKY pri dôležitých životných udalostiach
- DOBRÉ NÁPADY - oceníme Vaše nápady, zlepšováky - 15 EUR/dobrý nápad
- KARIÉRNY RAST - záleží nám na Vás, budujte si kariéru u nás
- VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý
- REKREAČNÉ POUKAZY - preplácame do výšky 275 EUR podľa platnej legislatívy
- FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNY VEČIEROK
- OBČERSTVENIE - kávomat, automat s nápojmi a občerstvením
- VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2 x do roka
- OVOCIE - každý piatok
- PRACOVNÁ obuv, oblečenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2023 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

- Zameranie a cit pre detail a proaktívny prístup
- Znalosť práce s PC (WIN, Excel, Word, Outlook)
- Samostatnosť
- Znalosť jednotlivých výrobných procesov
- Znalosť projektov
- Dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii
- Predošlá skúsenosť na pozícii kontrolor kvality výhodou
- Anglický jazyk - základná znalosť
- Základná znalosť ISO 9001 a 14001 je výhodou

Firma Silcotec Europe, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2004, je súčasťou skupiny spoločností VOLEX. S 10 továrňami na celom svete a viac ako 6500 zamestnancami. Sme druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Naša továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov lekárskych, high tech a elektromechanických zostáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Erika Tormaová, MBA
Tel.: +421 948 021 780, +421917798951
E-mail: poslať životopis