Pridať inzerát

Mzdový účtovník / Personalista

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 14, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 227 EUR/mesiacHrubý nástupný plat 1227 EUR + polročný bonus 7,5% - vyplácaný každý polrok
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie miezd a vedenie kompletnej mzdovej a personálnej agendy
- prax v mzdovom účtovníctve – príprava a spracovanie miezd v mzdovom programe Olymp
- evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, finančné príspevky, zálohy na mzdy, exekúcie a pod.)
- spracovávanie ročných zúčtovaní dane z príjmov
- archivovanie dokladov, evidencia
- komunikácia s externými inštitúciami (Sociálna poisťovňa, Zdravotné poisťovne, Úrad práce ...), príprava dokumentov a výkazov pre Sociálnu poisťovňu, Zdravotné poisťovne, DDP
- príprava mzdových podkladov – rekapitulácii pre účtovnú kanceláriu

Prax v personalistike
- uzatváranie pracovných zmlúv, príprava dodatkov k zmluvám, dokumentácie súvisiace s nástupom a ukončením pracovného pomeru, prihlášky a odhlášky do poisťovní a ďalšie náležitosti súvisiace s personalistikou
- vedenie personálnych spisov zamestnancov
- ďalšie úlohy vo vzťahu k danej pracovnej pozícii, resp. úlohy podľa pokynov nadriadeného
- zabezpečovanie BOZP školení
- zabezpečovanie školení a preškolení na VZV
- spracovávanie a odosielanie štatistických výkazov - mesačne, štvrťročne, ročne
- vodičský preukaz je podmienkou, nakoľko sa v prípade potreby vybavujú formality na úradoch

- stabilná rastúca spoločnosť s dlhodobou históriou (práca aj počas
COVID bez prerušenia)
- každoročné zvyšovanie miezd, sledovanie miezd v dekádach a ich
ďalšie zvyšovanie
- práca na plný úväzok do kmeňového stavu
- 5 dňový pracovný režim (pondelok - piatok), pracovná doba 07:00-15:30
- STRAVNÉ LÍSTKY - najedzte sa v jedálni iba za 1,30 eur, ostatné Vám
platí zamestnávateľ do výšky 4,50 eur/deň
- PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške 3% z
hrubej mzdy
- PRÍSPEVKY pri dôležitých životných udalostiach
- KARIÉRNY RAST - záleží nám na Vás, budujte si kariéru u nás
- VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý
- REKREAČNÉ POUKAZY - preplácame do výšky 275 EUR
- FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNY VEČIEROK
- VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2 x do roka
- OVOCIE - každý piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, mzdy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v práci s programom KROS Olymp sú výhodou
- práca v dochádzkovom systéme Kriváň – Wega výhodou
- prax v oblasti personalistiky a zúčtovania miezd min. 1rok
- zodpovedný prístup, samostatnosť, dôslednosť
- záujem učiť sa nové veci, vzdelávať sa v uvedenej oblasti
V našej spoločnosti máte zabezpečený kariérny a osobnostný rast!

Firma Silcotec Europe, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2004, je súčasťou skupiny spoločností VOLEX. S 10 továrňami na celom svete a viac ako 6500 zamestnancami. Sme druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Naša továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov lekárskych, high tech a elektromechanických zostáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov