Pridať inzerát

Customer services

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 14, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 089 EUR/mesiacHrubá mzda od 1089,00 EUR/mesačne v závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pokračujúci rozvoj vzťahov so zákazníkmi, získavať odborné znalosti o špecifikách každého zákazníckeho účtu, a tým rozvíjať nové príležitosti.
Zodpovednosť za udržiavanie a rozvoj spokojnosti zákazníkov prostredníctvom riadenia a udržiavania cieľov spokojnosti zákazníkov vo všetkých obchodných funkciách
Zodpovednosť za zabezpečenie proaktívnej koordinácie všetkých oblastí vzťahov so zákazníkmi
Zodpovednosť za zabezpečenie toho, aby všetky požiadavky zákazníkov boli splnené včas
Zodpovednosť za koordináciu konkrétnych aktivít zameraných na zákazníka na Slovensku.
Zodpovednosť za identifikáciu možností znižovania nákladov v oblasti súčasných aktivít.

• Tréningový plán vrámci spoločnosti
• Príspevky zo Sociálneho fondu pri narodení dieťaťa, pri svadbe, životných jubileách a odchode do dôchodku
• ‘Family day’ pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
• Vianočný večierok
• Dotované teplé nápoje so Sociálneho fondu
• Parkovanie pred budovou spoločnosti na stráženom parkovisku
• Jednozmenná prevádzka
• Príspevok zamestnávateľa na DDS až do výšky 3% z hrubej mzdy
• Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o ponúkanú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

• predchádzajúce skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu sú výhodou
• vynikajúca pozornosť na detaily
• organizačné schopnosti, zvládanie práce pod tlakom, pozitívny prístup k zmenám
• ochota robiť nadčas v prípade potreby
• schopnosť pracovať ako člen tímu, ale zároveň plniť svoje úlohy samostatne
• nutnosť ovládania nasledovných programov: Word, Excel, E-mail, Internet na užívateľskej úrovni

Firma Silcotec Europe, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2004, je súčasťou skupiny spoločností VOLEX. S 10 továrňami na celom svete a viac ako 6500 zamestnancami. Sme druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Naša továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov lekárskych, high tech a elektromechanických zostáv.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov