Specialista zákaznické péče s maďarštinou v Prešově- žádné callscripty jen péče!

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: SIKO Prešov, Rusínska 15113/9, 080 01 Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacNástupní mzda od 800 EUR, po zaučení navýšení.
  • Termín nástupu: Dle dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pomáháš druhým a zapeklité situace jsou pro Tebe výzvou? Pak hledáme právě Tebe. Zakládáme si na tom, aby naši zákazníci byli spokojení a rádi se k nám vraceli. Proto je zákaznické centrum jedním z klíčových oddělení. Přidej se k nám a podílej se s námi na budování vztahů se zákazníky.

Hledáme někoho kdo chce pracovat na Slovensku, ale zároveň rád využije maďarštinu.

Ideální příležitost pro START vaší KARIÉRY v Siku.

Co budete dělat:

* Budeš komunikovat s našimi maďarskými zákazníky prostřednictvím různých kanálů (e-mail, chat, telefon, ..), žádné navolávání studených kontaktů.
* Poskytovat informace o produktech, dostupnosti zboží, stavu objednávky, budeš takový "přítel" na telefonu.
* K ruce budeš mít interní systémy SAP a CRM - tam najdeš většinu informací, stejně tak na našem e-shopu.
* Spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě, např. logistikou, nákupem, pobočkami.
* Komunikovat s externím dopravcem.

Jako ryba ve vodě se na této pozici budeš cítit pokud jsi..

* Typ pečovatele a řešitele.
* Někdo kdo umí naslouchat, hledat řešení, je spolehlivý a ochotný pomáhat.
* Fanda spisovné češtiny a dokážeš i konflikt řešit kultivovanou formou.
* Přirozený inovátor a baví tě věci zlepšovat.
* Rád v kontaktu s lidmi.

Zamestnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout ?

* Atmosféru rodinné a stabilní firmy, kde si můžeš zajít na oběd s generálním ředitelem do firemní jídelny.
* Je nás už skoro 1000, proto si benefity každý vybíráme dle svého gusta z on-line samoobsluhy různých výhod a slev.
* Po zkušební době získáš slevy 20 až 50% na SIKO produkty a služby
* 5 týdnů dovolené od počátku pracovního poměru.
* A aby z tebe byl opravdu SIKO profík, do všeho tě zasvětí náš interní tým lektorů (SAP, CRM, produkty atd..).
* Pokud budeš cítit potřebu karierního růstu, podpoříme tě.
* Na zákaznickém se z tebe stane skutečný odborník na koupelny i kuchyně. A to se v životě docela hodí, ne:)?

Jsi to ty? Dej nám o sobě vědět!

Pošli nám své CV nebo LinkedIn profil, rádi se s tebou potkáme ať už osobně nebo online.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt