Pridať inzerát

Reklamačný technik

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacDohodou podľa schopností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou, 10/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš vypočuť zákazníka, odhadnúť situáciu a s nadhľadom a úsmevom riešiť aj nečakané situácie? Si manuálne zručný? Vieš samostatne pracovať a organizovať si čas a prácu? Ak si na predchádzajúce otázky odpovedal áno, možno práve Teba hľadáme do tímu našich servisných technikov.

Tvojou náplňou práce bude:
• koordinovať a vybavovať reklamácie, zodpovedať za celkový priebeh reklamácie
• analyzovať reklamácie, rozhodovať o postupe, spôsobe vybavenia a jej oprávnenosti
• zaistiť reklamácie – fyzická oprava tovaru aj mimo svojej prevádzky, výjazdy k zákazníkom v rámci západného Slovenska a Maďarska
• evidovať reklamácie do reklamačného systému, zabezpečiť a archivovať dokumentáciu riešenia reklamácií
• komunikácia so zákazníkmi, predajcami, výrobcami a dodávateľmi tovaru v maďarskom jazyku
• zodpovedať za reklamačný sklad svojej pobočky (manuálna práca s reklamovaným tovarom v sklade).

Čo ponúkame:
• nákup SIKO produktov so zamestnaneckou zľavou 20-50%
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek
• benefitný systém Kafetéria
• príspevok na tretí pilier dôchodkového sporenia
• finančný bonus za odporúčanie nového kolegu
• po zaškolení flexibilná pracovná doba
• zaučenie našim rozvojovým tímom odborníkov
• zázemie rodinnej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s viac ako 30-ročnou históriou, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa.

Životopisy, prosím zašlite v slovenskom aj maďarskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Do nášho tímu reklamačných technikov v Bratislave hľadáme:
• pozitívne naladeného kolegu, zdatného v komunikácii, ktorý zvládne aj prekvapivé situácie a kričiacich zákazníkov
• manuálne zručného kutila, ktorý sa orientuje v technickej a stavebnej dokumentácii
• držiteľa VP sk. B, pripraveného cestovať v rámci západného Slovenska a Maďarska
• znalosť MS Office podmienkou, znalosť SAP výhodou
• znalosť maďarského jazyka na úrovni C2 je podmienkou.

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava