Pridať inzerát

Operátor výroby

SIIX EMS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Siix Ems Slovakia, Kmeťova, Nitra-Mlynárce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,97 EUR/hod.dochádzkový bonus 170 EUR/mesačne, príplatok za nočnú prácu už od 18:00 hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž a spájkovanie súčiastok na dosky plošných spojov
- Vizuálna kontrola a oprava dosiek plošných spojov (ďalej DPS)
- Triedenie a značenie nezhodných DPS
- Testovanie a optická kontrola DPS
- Príprava výroby

- Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Stabilné zamestnanie
- Práca v stoji - fyzicky však nenáročná
- Teplá strava na všetkých pracovných zmenách
- Práca je rozdelená v 12 hodinových zmenách, v rámci ktorých sú 2 platené prestávky, víkendy sú voľné
- Dochádzkový bonus 170 Eur, vyplácaný mesačne, príplatok za nočnú od 18:00 do 06:00 hod.
- Príplatky za prácu nadčas cez dni pracovného pokoja a vo sviatok sú preplácané nad rámec zákona
- Vernostný bonus
- Bonusy za zlepšovacie návrhy, náborové príspevky
- Doprava hradená zamestnávateľom z vybraných smerov, bude špecifikované každému záujemcovi

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis na našu e-mailovú adresu.
Vopred ďakujeme za pochopenie, že budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie, vzdelanie bez maturity
- Jemná motorika
- Dobrý zrak
- Dôslednosť
- Záujem pracovať v 12 hodinových zmenách

SIIX Corporation Ltd.Japan je jedna z popredných lídrov Global Business Organizer spoločností, spájajúca funkciu obchodnej spoločnosti a výroby v elektrotechnickom priemysle ako hlavnej oblasti podnikania v 13 krajinách sveta.
SIIX EMS Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2001 ako "joint venture" na Slovensku a v roku 2005 sa 100% vlastníkom spoločnosti stala SIIX Co. Ltd Japan s cieľom expandovať vo východnej a strednej Európe.
V závode v Nitre vyrábame dosky plošných spojov pre automobilový priemysel . Aktuálne zamestnávame takmer 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov