Pridať inzerát

Automation Tester (medior/senior) - ZA

SIGP, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Za plavárňou 3, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 200 EUR/mesiacsuma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme progresívny software house a náš produkt sú špičkové developerské služby v rôznych back-end a front-end technológiách. Darí sa nám a chceme ďalej rásť. V súčasnosti máme viac ako 80 developerov a kancelárie v Žiline, Bratislave, Martine a Banskej Bystrici.
Hľadáme ľudí, ktorých programovanie baví a ktorí sa radi učia nové technológie, postupy. Ľudí, ktorí majú myslenie nastavené na riešenie problémov rôznymi spôsobmi. Vývoj je u nás agilný v plnohodnotnom tíme s analytikom, architektom, testermi a developermi na báze Scrumu. Vo firme panuje priateľská a uvoľnená atmosféra. Sami dobre vieme, že dlhé hodiny za PC dajú človeku zabrať. Vybehnúť sa prevetrať v strede týždňa, len tak kdesi na hory nie je u nás nič nezvyčajné.

Tvoja zodpovednosť ako testera bude spočívať v hľadaní slabých miest v aplikáciách, ktoré by mali byť otestované. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- pripravovať technickú dokumentáciu o vykonaných testoch - hlásenia vývojárom
- návrh manuálnych/automatizovaných testovacích prípadov (test case), prípadne tvorba skriptov
- komunikácia s vývojármi s cieľom zabezpečiť, aby aplikácia bežala tak ako má

Aktuálne rozširujeme kapacity na týchto projektoch:
1.) Projekt testovania nástrojov podporujúcich C2C obchodovanie. Priama a dlhodobá spolupráca s americkým tímom. Práca na core nástrojoch, ktoré využíva eBay.
2.) Tvoríme tím automatizovaných testerov, ktorí budú budovať základ automatizovaného testovania pre zákazníka v oblasti e-commerce / online predaja na Európskom trhu. Zákazník expanduje do viacerých krajín a v súčasnosti nemá pokryté projekty automatizovaným testovaním. Práca skoro na zelenej lúke.
3.) Pripravujeme zahraničný projekt pre nemeckého zákazníka vo výrobnej oblasti. Je potrebné ovládať Cypress, pre mobilné testovanie Appium. Výhodou je znalosť Cucumber a Selenium.
4.) Platforma pre zákazníkov z gastronómie - Táto platforma je súbor na mieru stavaných, konfigurovateľných modulov, ktoré majú za účel zvládať požiadavky entít distribútora a procesora v oblasti gastronómie. Zákazníci v rámci platformy môžu vykonávať ERP planning, objednávky, skladový manažment, dodacie listy, priame doručovanie do obchodov, elektronický obchod, master data manažment, business intelligence, detailné analýzy a štatistiky. Nástroje, ktoré by mal tester na tomto projekte ovládať sú hlavne Selenium, Katalon, REST a SQL.

• Možnosť rotácie (zmeny projektu) – ochutnaj pestrosť našich projektov!
• Neformálnosť a žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba - možnosť pracovať aj remote
• Firemný hardware
• Príspevok na vzdelávanie
• Zľavy v športovom obchode Bôrik Šport
• Spolupráca s TOP programátormi
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, Sicília, Slovinsko, ...)
• Každý druhý týždeň sa spolu naraňajkujeme
• Kalčeto, hrazda

Informácie o výberovom konaní

Registruj sa so svojím CVčkom na:
Ak ťa zaujala naša ponuka, no momentálne neplánuješ zmenu zamestnania, odporuč nás ďalej a získaj referenčný/nástupný bonus až 2000€ - pokiaľ človeka vezmeme a odpracuje u nás aspoň 3 mes., peniaze sú tvoje :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SoapUI - pokročilý
XML - pokročilý
SQL - pokročilý
Cypress - pokročilý
Appium - pokročilý
Jira - základy
Selenium - pokročilý
REST - pokročilý
Katalon Studio - pokročilý
Cucumber - pokročilý
Postman - pokročilý

Počet rokov praxe

IT tester
2

Nie je nutné ovládať všetky vyššie spomínané technológie ale aspoň niektoré z nich na úrovni medior+.

• Analytické vnímanie, iniciatíva riešiť problémy
• Dobré komunikačné zručnosti
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť
• Skúsenosť s prácou na medzinárodných projektoch výhodou

SIGP, s.r.o. je progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných softwarových riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako DXC TECHNOLOGY, CRIF, NOTINO, ŠKODA AUTO, GLOBALLOGIC, MONET+, KOMIX, ASSECO CENTRAL EUROPE, BRAVIDA, QSXL, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, POSAM, QUADROTECH, TELEKOM a ďalší. Spolu je nás viac ako 80 a pracujeme na viacerých zaujímavých projektoch. Máme pobočky v Žiline, Bratislave , Banskej Bystrici a Martine. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás pozrieť napríklad na firemné raňajky každý druhý štvrtok!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Červený
Tel.: +421910510006
E-mail: poslať životopis