Pridať inzerát

Špecialista rozvoja obchodu (IT sektor)

SIGP, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ variabilná zložka na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivca a celej spoločnosti (suma pri živnosti, možnosť pracovať aj na TPP)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S plynulým rastom našej spoločnosti rozširujeme náš vysoko efektívny manažérsky tím o nemecky hovoriaceho človeka, ktorý sa nebojí ničoho. Je extrovert a má vycibrené profesionálne komunikačné schopnosti smerom na zákazníkov. Vie sa vynájsť v rôznych situáciách a úspešne prezentovať firmu. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- získavať nové a zaujímavé projekty v zahraničných firmách
- telefonická, emailová, prípadne osobná komunikácia s potenciálnym zákazníkom
- obchodné (online) stretnutia
- iniciatívne sa podieľať na pravidelnej analýze trhu
- na zistenie, kde sa oplatí založiť novú kanceláriu (krajina, mesto)
- na hľadanie medzier na trhu, ktoré by sme mohli našou ponukou pokryť
- monitorovanie konkurenčných firiem
- konzultovať s majiteľmi spoločnosti možné príležitosti a odporučiť kroky k ich získaniu
- udržiavať obchodné a zákaznícke vzťahy za účelom zvýšenia dlhodobej hodnoty pre
zákazníka
- analyzovať potreby, náklady a tržby nových aj súčasných zákazníkov a upozorniť na
neefektívnu spoluprácu
- aktívne sa vzdelávať
- zúčastňovať sa „networking“ udalostí na získanie nových obchodných kontaktov

• firemný notebook + telefón
• neformálny mladý kolektív, žiadna byrokracia
• pružná pracovná doba
• možnosť sebarozvoja - medze sa nekladú (či už individuálne v rámci rastu firmy alebo formou preplatených kurzov)
• stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• work&travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, Sicília, Slovinsko, ...)
• každý druhý týždeň sa spolu naraňajkujeme
• kalčeto, hrazda

Svoje CV-čko (1x v nemeckom jazyku, 1x v slovenskom jazyku) spolu s krátkym motivačným listom, prečo by sme si mali vybrať práve Teba pošli na:
career@sigp.systems

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Sales
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• plynulá komunikácia v nemčine alebo angličtine (preferujeme nemecky hovoriacich uchádzačov)
• profesionálne komunikačné a prezentačné schopnosti
• extrovert, ktorý sa nebojí ničoho
• veľká motivácia a drive pre získavanie zákazníkov
• skúsenosti s komunikáciou s manažmentom firiem výhodou
• IT background veľkou výhodou

SIGP, s.r.o. je progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných softwarových riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako DXC TECHNOLOGY, CRIF, NOTINO, ŠKODA AUTO, GLOBALLOGIC, MONET+, KOMIX, ASSECO CENTRAL EUROPE, BRAVIDA, QSXL, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, POSAM, QUADROTECH, TELEKOM a ďalší. Spolu je nás viac ako 80 a pracujeme na viacerých zaujímavých projektoch. Máme pobočky v Žiline, Bratislave , Banskej Bystrici a Martine. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás pozrieť napríklad na firemné raňajky každý druhý štvrtok!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Za Plavárňou 3/8121
010 08 Žilina
www.sigp.eu