Pridať inzerát

Prípravár, rozpočtár, administratívny pracovník/-čka

SIGNUM Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 800 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame perspektívnu, odborne zaujímavú prácu v etablovanej spoločnosti. Základné vedomosti v stavebníctve vyžadujeme pri nástupe, špecifické vedomosti bude možné doplniť postupne.
Náplň práce:
- naštudovanie nových projektov a príslušnej projektovej dokumentácie (pôdorysy, rezy, technické správy)
- vyhotovenie výkazu výmer
- vyhotovenie interných rozpočtov
- vyhotovenie cenových ponúk
- zameranie striech, fotodokumentácie
- návrhy rekonštrukcie striech, návrhy detailov
- administratívne práce, vyhotovenie faktúr, dodacích listov, súpisov vykonaných prác

Budú prejednávané na pracovnom pohovore

Vhodný/á kandidát/kandidátka bude prizvaný/á k pracovnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny/a kandidát/ka má SŠ/VŠ stavebného zamerania. Vyžadujeme čítanie stavebných výkresov a základnú orientáciu v stavebných materiálov. Prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou.

Spoločnosť SIGNUM Slovakia s.r.o. je špecializovaná stavebná firma zameraná na komplexnú dodávku a montáž plochých striech technológiou hydroizolačných fólií, založená v roku 2008. S celkovou realizáciu skoro 1 milión m2, patríme medzi najvýkonnejšie a najlepšie etablované firmy v našom segmente. Medzi naše top realizácie patrí AMAZON Sereď (60.000 m2), CONTINENTAL Nová Dubnica (90.000 m2), rekonštrukcia SPU v Nitre, množstvo logistických hál PROLOGIS na Slovensku aj v zahraničí, termálne kúpalisko VADAŠ, Hokejové haly v Petržalke a Nových Zámkoch, areál ROZÁLKA v Pezinku, Obytný park Slnečnice v Petržalke a mnoho iných.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov