Pridať inzerát

Projektant elektroschémat zařízení nízkého napětí

Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč/měsíc13. plat, odměny, stravenky
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Definice kabelových rozvodů, zjišťování délky rozvodů za použití AutoCAD technologie
• Výpočet potřeby kabelů pro jednotlivé stroje a jejich parametrů
• Určování průřezů kabelů a jejich typů
• Zjištění potenciálových skupin pro dané zařízení včetně měřících protokolů a prováděcích předpisů
• Znalost průmyslových sítí (Profibus, Profinet…) a síťových topologií
• Tvorba dokumentace pro montáž a uvedení do provozu daného zařízení
• Znalost v oblasti elektromontáží a kabelových tras
• Projektování kabelů a instalačního materiálu pro montáž

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat
odměny
stravenky
pružná pracovní doba

Informace o náboru

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích a v Plzni a vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici projektant elektroschémat zařízení nízkého napětí ve strojírenství.

Popis pracovní pozice projektant elektroschémat zařízení nízkého napětí:

Požadovaná znalosti:
• Požadované vzdělání: VŠ elektrotechnického směru, event. střední odborné vzdělání v oblasti elektro s maturitou
• Jazykové znalosti: AJ nebo NJ – stupeň B1 (nebo maturitní zkouška)
• Znalost práce s PC – Microsoft Office, Windows 10, znalost CAD (např. AutoCAD, E-Plan…)
• Vhodné i pro absolventy VŠ nebo SPŠ
• Požadavky: samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti
• Znalost čtení technické dokumentace a všeobecné znalosti evropských a US elektrotechnických norem
• Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
• Přátelské pracovní prostředí
• Odpovídající finanční ohodnocení
• 13. plat, stravenky, a další
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Pružnou pracovní dobu
• Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: v jedné ze tří poboček dle vlastního výběru:
kancelář Nerudova 312, Mariánské Lázně
kancelář Zahradní 362, Domažlice
kancelář Revoluční 56a, Plzeň

Vhodné pro:
• Absolventy VŠ a SPŠ
• osoby se zdravotním postižením (OZP)
• Cizince

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Windows 10 - pokročilý
CAD systémy - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost týmové spolupráce

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Nerudova 312/7
35301 Mariánské Lázně
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Markéta Preibischová
Tel.: +420731170179
E-mail: poslať životopis