Back Office Asistent/ka - Brigáda pre študentov vysokej školy

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5,00€ brutto/hour
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#UltrasoundManufacturing

Hľadáme do nášho skvelého tímu asistentiek študenta/ku vysokej školy, ktorý podporí starostlivosť o každodenný chod našej kancelárie v Košiciach. Uprednostňujeme študenta 2.-3. ročníka Ekonomickej univerzity.

To zahŕňa PODPORU v rámci nasledujúcich úloh:

  • Podpora administratívneho chodu kancelárie
  • Spracovanie cestovných príkazov/výdavkov
  • Starostlivosť o kancelársku a IT techniku

Požiadavky a zručnosti:

  • Skúsenosti s MS Office (Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Teams,..)
  • Bežné IT aplikácie a nástroje – Internet, skúsenosti s webovými aplikáciami,.
  • Angličtina A2/B1
  • Silné komunikačné schopnosti

Základná zložka mzdy na hodinu: 5,00 € brutto/hod

*Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciách. Dôkladne zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a skúsenosti v našom kompenzačnom balíku a/alebo pri ponuke iných pozícií.

Čo ponúkame:

  • Skvelý tím a skvelá atmosféra
  • Príspevok na stravovanie

Naším cieľom je odmeniť našich zamestnancov férovo, s ohľadom na situáciu na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov