Servisný technik a programátor PLC systémov v oblasti HVAC aplikácií

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacod 1700 EUR brutto/hod + variabilná časť
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie a programovanie automatizovaných a riadiacich systémov na báze PLC.
• Vytváranie a navrhovanie aplikačných SW pre SCADA systém.
• Oživovanie riadiacich systémov a technologických zariadení.
• Servisná činnosť na už inštalovaných projektoch.
• V rámci realizácie projektov a výkonu servisných činnosti služobné cesty hlavne po Slovenku.

Informácie o pracovnom mieste - Miesto práce: Bratislava + cestovanie 10-15%

Výhody:
• Práca vo odbornom tíme patriacom medzi špičku v oblasti riadenia HVAC aplikácií na Slovensku
• Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami.
• Kancelária, PC, Mobilný telefón, služobné auto.

Požiadavky na zamestnanca
Zameranie, odbor:
• Automatizácia v HVAC oblasti (technológie budov)

Jazykové znalosti:
• Anglický jazyk  B1
• Nemecký jazyk - výhodou

• Work-life balance - flexibilný pracovný čas (skrátené piatky, čiastočná telepráca), hybridný working model
• Bridge days (spravidla 5dní/rok), Sick days (3dni/rok), dodatočné platené pracovné voľno
• Náhrada ušlého zárobku za obdobie práceneschopnosti a ošetrovania člena rodiny - až do výšky 100% mzdy, celkovo 20dní/rok
• Flexibilný Cafeteria systém - BenefitPlus = spravidla 300 bodov/€ ročne
• Finančné príspevky – pri narodení dieťaťa, príspevok na návštevu predškolského zariadenia (v rámci Cafeteria systému - BenefitPlus), podpora pri reprezentačnej športovej činnosti
• Zľavy pre zamestnancov (služby bankovníctva, elektronika, výpočtová technika, jazykové kurzy, dovolenkové pobyty)
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) progresívny podľa dĺžky pracovného pomeru
• Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky
• 2 SIM karty so zvýhodneným zamestnaneckým paušálom aj pre rodinných príslušníkov
• Employee Referral program - bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 2 000€
• Po uplynutí skúšobnej doby možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens
• Wellbeing program, deň zdravia, team-building program
• Náš tréningový a rozvojový program umožňuje v rámci pracovného času zvyšovanie odbornosti, rovnako aj vzdelávanie sa v rôznych oblastiach, podľa vlastného výberu
• Vecný dar pri príležitosti životného jubilea 50 rokov veku, pracovného jubilea a pri príležitosti odchodu do dôchodku

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer (minimálne §21)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov