Pridať inzerát

Technik údržby - elektromechanik/mechatronik

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMesačná mzda od 1 500€ brutto/mesiac vrátane príplatkov a pohyblivej zložky.
  • Termín nástupu: asap alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v spoločnosti SIPRIN zabezpečujúceho údržbu výrobných liniek hľadáme skúseného technika, ktorého úlohou bude:

Diagnostika porúch strojov a zariadení - elektrických aj mechanických
Práce s automatizačnými riadiacimi systémami
Denná údržba a oprava strojov
Pravidelná kontrola zariadení, odstraňovanie vzniknutých porúch
Zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
Inštalovanie a uvádzanie nových strojov do prevádzky

Ponúkame prácu v nasledovnom zmenovom režime: práca pondelok až piatok, 2 dni ranná, 2 dni nočná, 2 dni voľno, víkendy voľné, 12 hodinové zmeny.Miesto výkonu práce: Jána Jonáša 1, 843 02 Bratislava

Odborné predpoklady a zručnosti:
  • elektrotechnické stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s vyhradenými zariadeniami elektrickými, minimálne §21
  • odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky
  • vedomosti z oblasti automatizovaných systémov riadenia výhodou
  • znalosť EPLAN
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

  • Čo ponúkame

    • Zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie
    • Práca s najmodernejšími technológiami
    • Komplexný zaškolovací program
    • Neustály odborný rast
    • Dovolenkový príspevok (13. plat)
    • Vianočný príspevok
    • Bonus za odporúčanie nového zamestnanca
    • Stravný lístok 5,- EUR / deň (príspevok zamestnanca 1,- EUR)
    • Príspevok na dopravu
    • Príspevok na ubytovanie - možnosť získať príspevok až do výšky 150 eur/mesiac
    • Príspevok pri pracovnom výročí
    • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku)
    • Teambuildingy, Vianočný večierok
    • Príspevok na kultúru a šport
    • Poskytnutie ďalšieho pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
    • Zvýšené odstupné a odchodné
    • Zvýšená náhrada príjmu pri PN

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov