Junior Administrátor s nemeckým jazykom v kompetenčnom centre

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacfrom 1300 EUR brutto/mesiac + variabilná odmena*
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Global Business Services Center v Bratislave hľadá nových kolegov!

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti
- zadávanie a aktualizácia HR dát v systéme SAP,
- spracovanie požiadaviek od zákazníkov v systéme „C-Ontact“ vo forme tiketov,
- komunikácia so zákazníkmi,
- poradcovské služby pre interných klientov,
- práca so SAPom a inými internými nástrojmi,
- participácia na procesoch zlepšovania.

• work-life balance - flexibilný pracovný čas, skrátené piatky, čiastočná telepráca
• 3 dni voľna v prípade choroby
• Bridge days (pracovné voľno nad rámec zákonom stanovenej dovolenky)
• doplatenie do 100% platu pri PN a OČR (20 dní)
• Cafeteria system - Benefit plus
• bonus k narodeniu dieťaťa, darček ku pracovnému výročiu
• príspevok na tretí pilier
• Team building program = stretnutia mimo pracoviska, Vianočný program (extra budget na team buildingové akcie)
• Siemens Share Matching Program
• zamestnanecké pôžičky
• referral program - bonus za odporučeného nového zamestnanca
• zľava na naše telefónne služby pre zamestnanca a jeho rodinu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: eQuest - Avature (import)
E-mail: poslať životopis