Projektuj s nami dohľadový a riadiaci systém železníc pre celý svet

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ variabilná odmena

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo majú spoločné železničné trate v Belgicku, Litve, Nórsku či Fínsku?
Sme to práve my!

Inžinierske centrum Siemens Mobility vzniklo v roku 2003 s pár ľuďmi na palube. Dnes nás je už viac ako 650 a každý rok rastieme. Pracujeme na projektoch po celom svete a za našou prácou môžeme vidieť reálne výsledky – napr. najmodernejšie vlakové linky a metrá v najvyspelejších štátoch sveta. Staňte sa aj Vy súčasťou inovácií v doprave a projektujte s nami pre celý svet!

Do nášho medzinárodne úspešného Inžinierskeho centra hľadáme kolegu, ktorý bude pracovať na nových projektoch pre Belgicko, Nórsko, Fínsko, Spojené Kráľovstvo či dokonca na projekte železničného spojenia tratí v Saudskej Arábii.

Ak je Vám blízka téma modernizácie železničných tratí a udržateľnosti ste našim človekom!

Zistite viac o našej práci a projektoch na: https://www.mobility.siemens.com/sk/...

Čo bude Vašou úlohou?

Uľahčenie práce operátorovi na trati vytvorením takého užívateľského prostredia, ktoré je v súlade s normami danej krajiny, a ktoré mu umožní rýchlejšie reagovať na vzniknuté zmeny na trati
Príprava dizajnovej dokumentácie podľa zadaných kritérií za využitia nových funkcií a riešení
• Súčasťou Vašich úloh bude aj podieľanie sa na parametrizácii, testovaní a validácii navrhnutého systému
• Budete súčasťou meetingov na medzinárodnom projekte, kde využijete cudzí jazyk
• V konečnom dôsledku zožnete úspech za umožnenie ovládania celej trate bez zásahu človeka, zjednodušenie prenosu informácií medzi vlakmi a tento ekologickejší spôsob dopravy zvládne tak naraz prepraviť viac ľudí
• Hľadáme kolegu, ktorého jeho práca bude napĺňať, bude rásť spoločne s našou spoločnosťou a stane sa súčasťou nášho tímu

Pozrite si krátky rozhovor s našim kolegom o jeho práci u nás: https://www.youtube.com/watch?v=8EFb...

• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Flexibilný pracovný čas - balans medzi pracovným a súkromným životom
• Skvelý team a teambuildingy
Extra voľné dni(bridge days, sick days)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

Nemáte pripravený životopis? Alebo potrebujete viacej informácií?
Napíšte mi na [email protected] alebo sa môžeme spojiť prostredníctvom Linkedinu: https://lnk.sk/ctbt

Rada budem s Vami v kontakte pre budúcu spoluprácu. :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Technické znalosti:
• Ovládať MS Office 365
• Pozícia je vhodná aj pre absolventa, radi Vás zaučíme

Osobnostné predpoklady:
• Technické myslenie a zmysel pre detail
• Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a ochota učiť sa

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Suhajdova
E-mail: poslať životopis